Постій Коней

Здоров'я, довголіття, працездатність коней безпосередньо залежать від умов їхнього життя, тобто від денників, в якому вони живуть, від догляду за ними, від кількості та якості корму, частоти напування і годування, правильного чергування режиму роботи і відпочинку. Та обов’язкового регулярного огляду ветеринара.

Однією з послуг нашого клубу є утримання коней (постій коней).

Власник коня має можливість поставити свого улюбленця в нашу конюшню. Конюшня світла, суха, вентильована; денники достатніх розмірів (3х4м.). Щоденна робота конюхів забезпечує коням чисту, товсту і суху підстилку з тирси і соломи, наявність автопоїлок дає можливість постійного доступу до води. Режим годування, коней суворо контролюється головним тренером і адміністрацією клубу. У нашому клубі триразове харчування:

  • » 8:00 - овес
  • » 14:00 - комбікорм
  • » 20:00 - овес
  • Сіно постійно у вільному доступі.

За бажанням клієнтів до корму можуть додаватися різні підгодівлі, вітамінні добавки.

У клубі є ветеринар, один з кращих в Україні, тому всі санітарно-протиепідемічні заходи при постої коней проводятьсчя в обов'язковому порядку. У нашому клубі працюють досвідчені співробітники-правильний догляд і тренінг (робота берейтора) Вашого коня будуть забезпечені!

Конюшня обладнана кімнатами для переодягання вершників з душовими та туалетами, також є кімната для зберігання амуніції.

Є критий манеж! Невеликий, але достатній для того, щоб проводити заняття в будь-яку погоду, конкурне поле(80х50 метрів) з перешкодами. Територія клубу обладнана камерами відео-нагляду та охороняється, тому безпека Ваших вихованців забезпечена.

тел.: 067 944 55 66

e-mail : liderkck@gmail.com

вул. Юності

м. Івано-Франківськ