Про Конюшню

Конюшня - приміщення для утримання коней, зазвичай являє собою споруду, розділену на індивідуальні для кожного коня секції, які називаються денниками.

Наша конюшня не зовсім звичайна вона світла, простора, побудована з якісних, добротних матеріалів, враховані всі нюанси утримання коней догляд строго регламентований. Годування триразове, та постійна наявність сіна. А саме головне тут працюють і спілкуються люди, які щиро люблять коней. Для яких коні - це сенс життя.

В конюшні двадцять п’ять денників розміром 3 х 4 метра обладнані авто-поїлками, годівницями, та яслами. Підлога в денниках глиняна, стіни з шлакобетону, двері металеві розсувні. Є приміщення для зберігання кормів та амуніції, місця мийки, сушки, розчистки, кування та сідловки коней.

Для вершників є кімнати для переодягання обладнані душовими, умивальниками та шафами для зберігання одягу та особистих речей.

Єдиний кінно-спортивний клуб в околицях міста Івано-Франківська, де є критий манеж! Невеликий, але достатній для того, щоб проводити заняття в будь-яку погоду , піщане поле для безпечних занять прокатом і спортом. У клубі Ви можете покататися на коні і отримати море задоволення і незабутніх емоцій, добре провести час з сім'єю і друзями, познайомити ваших чудових діток з дуже розумними і чарівними тваринами, сфотографуватися верхи на коні, а також навчитися правильно поводитися з конячками, доглядати за ними. Проводимо навчання верхової їзди - як для новачків і досвідчених наїзників, так і для бажаючих займатися кінним спортом.

тел.: 067 944 55 66

e-mail : liderkck@gmail.com

вул. Юності

м. Івано-Франківськ